Perakende sektöründe 25 yıldır hizmet veren alışverişe yeni bir soluk katan Kentpark AVM Onikişubat Şubesi açıldı. Mağazamızın açılışında konuşan

 Kentpark Avm, yönetim kurulu üyesi Mehmet Ödemiş: “Bizim için müşteri varlık gayemizdir” dedi.

 Kentpark Avm Onikişubat Şubesi,Tekerek Yolu üzerinde faaliyete geçti. Kur’an tilavetleri yapılarak açılışı yapılan mağaza ilçe ticaretinde önemli bir yeri olması bekleniyor.Haydarbey Mahallesi Karasu Bulvarı üzerinde 9’uncu şubemiz  Kentpark Avm, böylelikle Kahramanmaraş’ın merkezinde de hizmet vermeye başlamış oldu. 

Kentpark Marketler Zİnciri

Mağazamızın açılışında konuşan Kentpark Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ödemiş şöyle konuştu: “Perakende sektöründe 25 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimiz 2008 yılında sektöre Kentpark markasıyla yeni bir soluk, yeni bir ruh katmıştır. Kentpark AVM Elbistan’da başladığı hizmet serüvenine şimdi Kahramanmaraş’ı da katarak yürüyüşüne devam etmektedir. Geride bıraktığı yıllarda hizmet kalitesi, tüketici memnuniyeti odaklı satış felsefesi ve ürün çeşitliliği noktasında kendini ispatlamış bir marka olarak Kentpark, hizmet koşusunu sürdürmektedir. Kentpark’ın “olmazsa olmaz” olarak değerlendirdiği ilkeleri, bu yürüyüşümüzde yolumuzu aydınlatan en önemli kilometre taşlarıdır.

Kentpark Ailesine göre, “müşteri” bir ekonomik kavram değildir. Bizim için müşteri “varlık gayemizdir.” MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYABİLDİĞİMİZ SÜRECE BAŞARILI OLURUZ Müşterilerin istekleri ve beklentileri karşılandığı sürece başarıyı yakalayabileceklerini belirten Ödemiş sözlerine şu şekilde devam etti: “Şuna inanıyoruz ki müşterilerimizin beklentilerini herkesten daha iyi anladığımız ve daha iyi karşılayabildiğimiz ölçüde başarılı oluruz. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemek, en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterisine sunmak, sahip olduğu değerleri yaşatıp sosyal sorumluluklarını da yerine getirerek bölgenin gelişmesine katkıda bulunmak Kentpark’ın misyonun sacayaklarıdır. Onikişubat şubesi yaklaşık 1 aydır hizmetinizde. Bu zaman dilimi içindeki ilgi ve alaka bize gösterdi ki KahramanMaraş’a gelmekte geç kalmışız. Saygıdeğer halkımıza bize gösterdikleri yakınlık, hüsn-ü kabul ve ilgiden dolayı huzurlarınızda şükranlarımızı sunmak istiyoruz. 

Birkaç önemli notu da ilettikten sonra konuşmamı tamamlamak istiyorum. Marketimizde satışa sunulan SAF Bakliyat ürünleri, Şirketimiz bünyesinde üretilmektedir. Ürün kalitesi ve fiyat paritesi olarak denemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca hem bugün hem de bundan sonraki tüm indirimler, Kentpark avantaj kart sahipleri için geçerli olacaktır. 1 aydır bölgede avantaj kart dağıtımı yapmaktayız. Bugün de lütfen indirimlerden yararlanmak için Kentpark avantaj kart edinmeyi ihmal etmeyiniz.