Kentpark AVM, 24  Kasım Cumartesi günü her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği aşure ikramının  bir yenisi gerçekleştirdi. KENTPARK AVM, ülkemizde muharrem ayının 10.günü geleneksel hale gelen aşure gününde mağaza içinde otantik bir ortamda aşure  kaynatarak gelen müşterilerine ikram etti. Bu geleneğin yaşatılmasından çok memnun olan vatandaşlar, Kentpark’a hem ikram  hem de kültürel değerlere bağlılığından dolayı teşekkür ettiler. 

Kentpark Marketler Zinciri

Mağaza Müdürü Turgut Harputlu, her yıl muharrem ayının 10.günü bu geleneği devam ettirmeyi düşündüklerini belirterek, ilgi gösteren vatandaşlara da teşekkür etti. Müşterilerden gelen olumlu tepkilerden çok mumnun olduklarını belirten Harputlu, Kentpark AVM olarak her özel günde gerek indirimler olsun gerekse çeşitli kültürel ve soysal etkinliklerle Elbistan da yaşayan bir değer olmaya devam edeceklerini vurgulayarak amacın sadece ticaret olmaması gerektiğini toplumun değerlerine ve geleneklerine de özen göstererek aktivite planlanması yaptıklarını kaydetti.

Kentpark AVM, aynı zamanda aynı güne denk gelen Öğretmenler Gününü de merkez ve şubelerinde çeşitli indirimler düzenleyerek etkinleştirdi.