• MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0(344) 419 22 00

Avantaj Kart

                                                                                           

Kentpark Avantaj Kart                                                 

Kentpark Avantaj Kart sadece müşterilerine sunduğu, giyim, züccaciye, gıda, gıda dışı ve elektroniğe kadar bütün ihtiyaçlarınızı normal satış fiyatından değil Kentpark Avantaj Kart'a indirimli olan fiyatından size sunduğu gibi bir çok ta VIP olanak sağlıyor.

Kentpark Avantaj Kart, üyelerine hangi avantajları sunar?

1 ÜRÜN FİYATINDA İNDİRİM      

Kentpark Avantaj Kart  kullanan üye müşterilerimiz aldıkları ürünler için özel indirim olan Kentpark Avantaj Kart Fiyatı üzerinden ürünlerini temin ederek bütçenize kazanç sağlıyor.

2 İÇERİSİNDE BİRİKEN PARA PUAN     

Kentpark Avantaj Kart kartınız ile yapıtğınız her alışverişte siz değerli müşterilerimiz yine kazanıyor. Her alışverişinizde içerisinde biriken PARA PUAN özelliği ile bütçenize yine kazandırarak harcamalarınız sonrasında cebinizden para kullanmadan içerisindeki biriken PARA PUAN ı kullanabilirsiniz.

3 ÖZEL İNDİRİM VE KAMPANYA AVANTAJI SMS     

Kentpark Avantaj Kart'ın Özellikleri saymakla bitmiyor. Kayıt olurken verdiğiniz GSM numaralarınız sistemimizde kayıt edilerek Siz Değerli Kentpark Avantaj Kart Müşterilerimize Saatlik indirim mesajları ve Kentpark Avantaj Kart kullanan müşterilerimize özel indirimler ve kampanyalar hakkında SMS göndererek bütçenize destek olmaya çalışıyoruz.