• MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0(344) 419 22 00

Hakkımızda

SSM&KENTPARK AVM, sektöre adım attığı 2008 yılının 8. ayından bu yana Elbistan ve Kahramanmaraş bölge halkına hizmet vermektedir. Yeni bir marka olarak başarı ile çalışmalarını sürdüren KENTPARK, kısa sürede Elbistan ve Kahramanmaraş  çevresinde perakende sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline gelmiştir.

KENTPARK; kendini ve müşterilerinin beklentilerini aştığı oranda hedefine yaklaşacağı ilkesini benimsemiştir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetinden taviz vermemek, kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterisine sunmak, sahip olduğu değerleri yaşatıp bölgenin gelişmesine katkıda bulunmakKENTPARK’ın misyonunun sacayaklarıdır.

Kuşkusuz, işimizin özünde müşterilerimiz vardır. Müşteri bizim için ekonomik bir kavram değildir. Bizim için müşteri, işimizin varlık gayesidir. Her şeyden evvel müşteri, insan olarak yücedir ve değerlidir. Kapımızdan içeriye girdiği andan itibaren ise bizim için özelleşmiştir. “Müşterilerimizin beklentilerini herkesten daha iyi anladığımız ve daha iyi karşıladığımız oranda başarılı oluruz”, düsturuyla hareket edip müşteri memnuniyetini hiçbir koşula bağlamamayı ilke edindik.

KENTPARK, her gün kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Zira bu gayenin bir sonu yok, bir bitiş çizgisi yok.

Bize göre tüm yaptıklarımızın merkezinde insan yer alıyor. Amacımız, şirket değerlerimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirerek yolumuzu aydınlatmaktır.


(1)Değerlerimiz


· Müşteri nimetin efendisidir. Rızkın ise vesilesi.
· Personelimiz iş ortağımızdır. Onlarla ortak gibi çalışırız, patron gibi değil.
· Takım ruhu başarı için tartışılmaz bir önkoşuldur.


(2) KENTPARK PRENSİPLERİ


1-MÜŞTERİ VELİNİMETİMİZDİR.
Müşteri işimizin varlık nedenidir. Bu mağazanın içinde herhangi bir yerde görevli olarak bulunuyorsak, biliriz ki müşteri bizim burada şu anda bulunma nedenimizdir. Ona hizmet etmek için çırpınır, onun memnuniyeti için çabalarız. Ne ucuzluk dönemleri ne de indirim zamanlarında müşterinin asla istismar ve manipüle edilemeyeceğini bilir, müşteriyi aldatmanın aslında en bariz aldanma olduğu bilincini taşırız.

2-MARKA KOŞUSU
KENTPARK, perakende pazarında Elbistan ve Kahramanmaraş ’ta elde ettiği başarıyı, büyütmek ve yatırım alanlarını genişleterek bir marka olarak kendini kanıtlamak amacındadır.
Bunun için gerekli olan motivasyon, ve iradeye sahip kalifiye kadrolarla parkurun tam olması gereken yerindedir.

3-DÜRÜSTLÜK
Tüm mağaza aktivitelerinde ve müşteriyle kurulan ilişkide özde ve sözde bir olmak ve şeffaflık esastır. Biliriz ki tüketiciyi aldatmak, aslında aldanmaktır.


4-TAKIM RUHU
Yönetim kurulu başkanından depocusuna kadar her bir birey değerlidir ve bir binanın yapı taşları gibi vazgeçilmezdir. Hedefe odaklılık takım unsurlarının harcıdır. 


5-ALIŞVERİŞ GARANTİSİ
KENTPARK’ta, müşterilerine tüm yasal garantilerle birlikte ucuzluk, hijyen, tazelik, bol çeşit kalite ve güler yüzlü alışveriş garantisi de verilir. 

6-TOPLUMSAL SORUMLULUK
KENTPARK; sosyal sorumluluğunun bilincindedir. İmkânları ölçüsünde istihdam yaratarak bölgenin kalkınmasına katkıda bulunmayı bir vazife addetmektedir.

7-İNSAN ODAKLI OLMAK
Sarf ettiğimiz eforun özünde insan sevgisi vardır. 
Bizim için tüm çalışanlarımız ve müşterilerimiz ayrı ayrı değerlidir. 
Çalışanlarımızın mutluluğu müşterilerimizin mutluluğudur. Bu da yaşandıkça büyür.